Η περσινή χρονιά αποτέλεσε πρόκληση για μας, καθώς κληθήκαμε να αντιμετωπίσουμε νέα δεδομένα, να οργανώσουμε το συνέδριο με έναν τρόπο που δεν έχει ξαναγίνει και εν τέλει αισίως να πετύχουμε τον στόχο μας. Για πρώτη φορά το φοιτητικό συνέδριο πραγματοποηθηκε διαδικτυακά και μας δόθηκε η ευκαιρία να αναλύσουμε τις σύγχρονες προκλήσεις στη διοικητική επιστήμη και τεχνολογία γιορτάζοντας ετσι τα 20 χρόνια από την ίδρυση του τμήματος.

Φέτος, είμαστε έτοιμοι να αντεπεξέλθουμε για άλλη μια φορά σε όποια πρόκληση προκύψει, ώστε την άνοιξη του 2022 να συντονιστουμε όλοι στο 18ο συνέδριο και να συζητήσουμε για τον ψηφιακό μετασχηματισμό και την άμεση  επιρροή του στις επιχειρήσεις.

Η επιτροπή του 18ου φοιτητικού συνεδρίου διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας σας εύχεται ένα έτος γεμάτο υγεία, επιτυχίες και χαμόγελα, ενα έτος στο οποίο οι ευχάριστες εκπλήξεις  θα υπερτερούν των δυσάρεστων.

Recommended Articles